SYGNALIŚCI

ZGŁOŚ NADUŻYCIE

AKTUALNOŚCI

Pierwsze takie studia w Polsce, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu z nową ofertą podyplomową

Jak się dowiedziała redakcja serwisu SYGANLIŚCI – zglosnaduzycie.pl, do edukacyjnej oferty UE w Poznaniu właśnie dołączyły studia podyplomowe “Menedżer systemu zgłaszania nieprawidłowości i ochrony sygnalistów (whistleblowing)”, organizowane we współpracy z Polskim Instytutem Kontroli Wewnętrznej oraz E-nform.

Zgodnie z ofertą, do której zapoznania się zachęcamy:

 

Adresatami studiów są przedstawiciele podmiotów zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, obowiązani lub zainteresowani wdrożeniem w swojej organizacji efektywnego, bezpiecznego i zgodnego z wymogami prawa sytemu zgłaszania nieprawidłowości i ochrony sygnalistów (systemu whistleblowingowego), jako istotnego narzędzia wspierającego proces zarządzania organizacją. Studia skierowane są w szczególności do osób odpowiedzialnych w organizacji za obszary compliance, ryzyka, bezpieczeństwa oraz dla kadry kierowniczej.

 

Po ukończeniu studiów z wynikiem pozytywnym absolwenci otrzymują:
  1. Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych
  2. Certyfikat Menedżera systemu zgłaszania nieprawidłowości i ochrony sygnalistów – wystawiony przez PIKW
  3. Prawo wpisu na Krajową Listę Audytorów, Kontrolerów i Specjalizacji Powiązanych, prowadzoną przez PIKW Sp. z o.o. https://www.pikw.pl/krajowa-lista,163.html
  4. Bezterminowe wsparcie merytoryczne ze strony Rady Programowej PIKW w zakresie czynności wykonywanych na stanowisku pracy związanym z ukończonym kierunkiem (patrz § 9 Regulaminu Krajowej Listy https://www.pikw.pl/regulamin,165.html)

Po więcej informacji, uprzejmie prosimy o kliknięcie w następujący link: https://ue.poznan.pl/pl/uniwersytet,c13/administracja-i-jednostki-uep,c9844/centrum-edukacji-menedzerskiej,c1383/studia-podyplomowe,c4865/spis-alfabetyczny,c4872/menedzer-systemu-zglaszania-nieprawidlowosci-i-ochrony-sygnalistow-whistleblowing,c14399/?gclid=EAIaIQobChMI_rus9u7j-QIViACiAx0mPw2REAAYASAAEgJRZ_D_BwE

SPEŁNIAJ OBOWIĄZEK OCHRONY SYGNALISTÓW

© ZGLOSNADUZYCIE.PL 2024

Scroll to Top